Pazartesi, 27 Mayıs 2019

ÇİFTELER CUMHUR İTTİFAKININ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SN. KADİR BIYIK EMİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANI SN. UĞUR SERDAR KARGIN'A ZİYARETTE BULUNDU

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Eskişehir'in Çifteler İlçesinden Cumhur İttifakı'nın Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen , Geçmiş dönem Ülkü Ocakları Eskişehir İl Başkanı, Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanı ve 24 Haziran 2018 seçimlerinde Milletvekili adayı olan Sn. Kadir BIYIK , Çifteler MHP İlçe Başkanı Ahmet YILMAZ ve beraberindeki heyet ile 14 Ocak 2019 günü Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN'a makamında bir ziyarette bulundu.

Çeşitli konular üzerinde istişarelerin yapılmasının ardından Emirdağ Belediye Başkanı Uğur Serdar KARGIN, misafirlerini yemek programında ağırladı.Düzenlenen yemek programına M.H.P Emirdağ İlçe Başkanı Abdil DEMİRAL ve Ülkü Ocakları Emirdağ İlçe Başkanı Uğraş SAĞLAM' da yer aldı.Başkan Kargın, Çifteler ilçesinde Cumhur İttifakı'nın adayı olan Kadir BIYIK'a ve Çifteler M.H.P İlçe Başkanı Ahmet YILMAZ'a çalışmalarında başarılar diledi.